Tak, to już jest ostatnia niedziela… wróć! Tym razem sobota. Pamiętajcie, że finał gramy w sobotę. W drugim sezonie ZetGieBe Basket Ligi rozegraliśmy ponad 60 meczów i jesteśmy już na ostatniej prostej do końca sezonu. W najbliższą sobotę tj. 14 maja 2016 roku na hali sportowej Gimnazjum K.K. Baczyńskiego w Słupnie widzimy się po raz ostatni i dowiemy się żeby dowiedzieć się kto jest najlepszą drużyną w naszej lidze. Może będzie to rewelacyjnie spisujący się zespół Izolbetu Basket Gostynin, a może tytuł mistrza ligi obroni Alpha Team? Aby poznać odpowiedzi na te pytania zapraszamy w sobotę na ostatnią finałową kolejkę, która przedstawia się następująco:

godz. 11.00 – mecz o 5 miejsce pomiędzy Emerytami a Medykiem,
godz. 12:30– mecz o 7 miejsce pomiędzy Salosem a Czarnymi,
godz. 14:00 – mecz o 3 miejsce pomiędzy Kasztelanką Sierpc a Z.K. Basket,
godz. 16.00 – mecz finałowy pomiędzy Izolbetem Basket Gostynin a drużyną Alpha Team.

Mecze będą sędziować sędziowie WOZKosz – Ireneusz Jasiński, Natalia Kubiak, Szymon Goczyński i Maciej Więckowski.

Wszystkich gorąco zapraszamy na finałową rundę i mamy nadzieję że hala w Słupnie wypełni się do ostatniego miejsca. Zabieramy ze sobą całą rodzinę, najbliższych kolegów i koleżanki, dzieci, wujków, ciocie i w finałowym meczu robimy hałas!

Po meczu finałowym odbędzie się ceremonia dekoracji wszystkich drużyn biorących udział w fazie play-off. Odbędzie się również wręczenie nagród dla najlepszych zawodników ligi.

Mam nadzieję, że pamiętacie i nie musimy powtarzać o tym, że po zakończeniu ligi i wręczeniu nagród wszyscy, absolutnie wszyscy spotykamy się w Lisiej Jamie przy ulicy Kościuszki 2 w Płocku 😉 Zapraszamy na wspólną zabawę w najlepszym lokalu w mieście przy najlepszym Dj’u ! Można napisać, że spotkania kończące nasze ligi są już tradycją i jak zawsze w komplecie zobaczymy się w Lisiej Jamie. Obecność obowiązkowa! 🙂

Pozdrawiamy i do zobaczenia w sobotę.

%d bloggers like this: