Przed nami III runda 3×3 Summer League 2015. W najbliższą niedzielę 26 lipca 2015, czekają nas kolejne emocje związane z koszykówką uliczną. Póki co w klasyfikacji generalnej prowadzi Lufa Gang – 24 pkt.. Za nimi z taką samą ilością punktów znajdują się drużyny ZK oraz Cygaro z Wąsem (obie drużyny zdobyły 13 pkt.). Pełna klasyfikacja drużynowa oraz rankingi zawodników znajdują się TU.
Wracając do tego co czeka nas w niedzielę. Otóż bardzo nam miło, że w dalszym ciągu frekwencja dopisuje. Tym razem swoje zgłoszenia przesłały następujące drużyny:

1. BasketBros
2. BS TEAM
3. Cygaro z Wąsem
4. Friendzone
5. Gang Albanii
6. GREENS
7. EMERYCI
8. Strefa Przyjaciół
9. In De Zone
10. Konfabulujący Komiwojażerowie
11. Lufa Gang
12. Pingwiny Medest
13. Przyjaciele ze Stumilowego Lasu
14. SEIRIN
15. Splash Bros
16. Z.K.
17. Zimny LECH

Na listę „wolnych agentów” zgłosiły się następujące osoby:

1. Niedbała Tomasz;
2. Pikulski Przemysław (ostatni zespół – Spaghetti);
3. Jeżewski Filip (ostatni zespół – Sunshine Rockets);
4. Sebastian Czerw (ostatni zespół – Spaghetti);

Chętni, którzy chcieliby dokoptować któregoś z w/w zawodników prosimy o kontakt mailowy (stowarzyszenie@zetgiebe.pl). Jeżeli żadna z drużyn nie wybierze „wolnych agentów”, zawodnicy ci utworzą nową drużynę, która weźmie udział w zawodach.

Tym razem robimy hałas w kolejnym miejscu w Płocku! III rundę ligi zagramy na nowych boiskach przy Szkole Podstawowej nr 22 przy ulicy Czwartaków 6 w Płocku (od strony basenu Podolanka).

Rejestrację drużyn rozpoczynamy jak zwykle o godzinie 9.30. Drużyny, które nie będą skompletowane do godziny 10.00 nie zostaną dopuszczone do zawodów!

Zawody w ramach III rundy, będzie można oglądać na żywo w streamingu internetowym na oficjalnej stronie ligi. Transmitowane będą wszystkie mecze z boiska nr 1.

Na koniec jak zwykle zamieszczamy informacje o pogodzie. Na tą chwilę, jak zawsze wygląda to tak, że może przelotnie popadać ale nie musi 🙂 Jak do tej pory mamy szczęście, co do pogody i niech tak zostanie. Szczegóły pogody dostępne są TU.

%d bloggers like this: