W najbliższą niedzielę, 2 sierpnia 2015, rozgrywamy kolejną, czwartą już rundę 3×3 Summer League 2015. Jak do tej pory najwięcej oczek w klasyfikacji uzbierali zawodnicy Lufa Gang. Czy w nadchodzącej kolejce ktoś im zagrozi – zobaczymy. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek, po IV kolejce punkty zebrane w klasyfikacji drużynowej ligi zostaną podzielone na pół.

Na niedzielne zawody zgłosiły się następujące drużyny:

1. BasketBros
2. BS TEAM
3. Cygaro z Wąsem
4. Friendzone
5. Gang Albanii
6. GREENS
7. Placki ziemniaczane
8. Strefa Przyjaciół
9. In De Zone
10. Konfabulujący Komiwojażerowie
11. Lufa Gang
12. Pingwiny Medest
13. Przyjaciele ze Stumilowego Lasu
14. SEIRIN
15. Splash Bros
16. Z.K.
17. Zimny LECH

Informujmy, że na listę „wolnych agentów” zgłosił się Kamil Tomala. Jeżeli któraś z drużyn chce, aby Kamil dołączył do niej podczas niedzielnych zawodów, to prosimy o kontakt mailowy (stowarzyszenie@zetgiebe.pl).

Jeżeli chodzi o miejsce rozgrywania zawodów, to tym razem przenosimy się nieco bardziej w kierunku zachodnim. Konkretnie zawody rozegrane zostaną na obiektach położonych przy Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku przy ulicy Miodowej 13A. Osoby, które przyjadą samochodami, będą mieli możliwość zaparkowania aut na terenie szkoły od strony ul. Miodowej.

Rejestrację drużyn rozpoczynamy jak zwykle pomiędzy godziną 9.30 a 10.00. Drużyny, które nie będą skompletowane do godziny 10.00 nie zostaną dopuszczone do zawodów!

Zawody po raz kolejny transmitować będziemy w internecie na oficjalnej stronie ligi.

Jeżeli chodzi o pogodę, to zapowiada się piękny dzień! Nic tylko grać w basket! Szczegóły pogody dostępne są TU.

%d bloggers like this: