Już w najbliższą niedzielę (12 lipca 2015 roku) czekają nas kolejne emocję związane z koszykówką uliczną pod szyldem ZetGieBe 3×3 Summer League. Przypominamy, że inauguracyjną kolejkę ligi wygrała drużyna Lufa Gang i to ona broni pozycji lidera ligi. Za nimi znajdują się gracze Cygaro z Wąsem, Konfabulujących Komiwojażerów oraz Pingwinów.
II runda ZetGieBe 3×3 Summer League ponownie przyciągnęła dużą grupę drużyn. Pełna lista zgłoszeń przedstawia się następująco:

1. BasketBros
2. BS Team
3. Cygaro z Wąsem
4. Emeryci
5. FourBasket
6. Friendzone
7. Gang Albanii
8. Greens
9. Huba Buba
10. In De Zone
11. Konfabulujący Komiwojażerowie
12. Lufa Gang
13. New Rake Kingslayers
14. Pingwiny Medest
15. Przyjaciele ze Stumilowego Lasu
16. SEIRIN
17. Spaghetti
18. Splash Bros
19. Sunshine Rackets
20. Z.K.
21. Zimny LECH

Do zawodów zgłosił się jeden „wolny agent” – Marek Stasiak. Drużyny, która mają problem ze składem i chciałaby skorzystać z zawodnika proszone są o kontakt mailowy (stowarzyszenie@zetgiebe.pl) najpóźniej w sobotę.

Zawody rozgrywane będą na Stadionie Miejskim w Płocku przy ulicy Sportowej 3.

Rejestrację drużyn rozpoczynamy o godzinie 9.30. Drużyny, które nie będą gotowe do gry o godzinie 10.00 nie zostaną dopuszczone do zawodów!

Podczas II rundy planujemy testowo przeprowadzić transmisję internetową zawodów. Transmisja dostępna będzie na oficjalnej stronie ligi.

Podobnie jak podczas I rundy ligi, tak i teraz, prognozowana pogoda jest dosyć zmienna, z możliwością przelotnych opadów deszczu.
Szczegóły pogody dostępne są TU.

%d bloggers like this: