Po sześćdzisięciu trzech meczach rozegranych do tej pory w inauguracyjnym sezonie płockich amatorskich rozgrywek koszykarskich, zbliżyliśmy się do ostatecznych ligowych rozstrzygnięć. W najbliższą sobotę tj. 23 maja 2015 roku na hali Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych przy ulicy Korczaka 10 spotykamy się po raz ostatni, aby dowiedzieć się, kto zdobędzie tytuł mistrza ZetGieBe Basket Ligi w sezonie 2014/2015.
Pełen harmonogram meczy rundy finałowej przedstawia się następująco:
godz. 12.00 – mecz o 7 miejsce pomiędzy Jajkami na Boczku Płock a Greens Słupno,
godz. 13.30 – mecz o 5 miejsce pomiędzy Izolbetem Basket Gostynin a Emerytami Płock,
godz. 15.00 – mecz o 3 miejsce pomiędzy Kasztelanką Sierpc a Medykiem Płock,
godz. 17.00 – mecz finałowy pomiędzy ZK Basket Płock a drużyną Alpha Team Płock.

Wszystkie mecze sędziować będzie znana już na naszych parkietach para – Panowie Jakub i Mariusz Pietrzakowie.

W streamingu internetowym tym razem planujemy transmisję całej rundy finałowej. Początek transmisji planowany jest na godzinę 11.45.

Jako, że będziemy grali rundę finałową, liczymy na to, że hala będzie pełna. Zabieramy najbliższych, znajomych, dziewczyny, dzieci i robimy hałas!!! Tym bardziej, że na meczach finałowych mają pojawić się osoby, które wspierały nas organizacyjnie, w tym sponsorzy i potencjalni przyszli sponsorzy ligi. Na hali obecni będą również przedstawiciele mediów.

Bezpośrednio po meczu finałowym odbędzie się ceremonia dekoracji wszystkich drużyn biorących udział w fazie playoff oraz wręczenia nagród dla najlepszych zawodników ligi.

Dodatkowo w ramach obchodów zakończenia ligi, po wręczeniu nagród, serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i osoby towarzyszące do klubu Lisia Jama przy ulicy Kościuszki 2 w Płocku na wspólną zabawę przy dobrej muzyce. Będzie to okazja do powspominania najlepszych ligowych momentów i podziękowania wszystkim za udział w rozgrywkach. Obecność obowiązkowa!!! 🙂

%d bloggers like this: