Informujemy, że w dniu jutrzejszym tj. 9 maja 2015 roku rozegrana zostanie rundy półfinałowa ZetGieBe Basket Ligi sezonu 2014/2015. W rundzie półfinałowej zagrają wszystkie zespoły, które awansowały do fazy playoff. Drużyny, które zwyciężyły w rundzie ćwierćfinałowej tj. Kasztelanka Sierpc, Alpha Team Płock, Medyk Płock oraz ZK Basket Płock – walczą o miejsca 1-4, natomiast przegrani rundy ćwierćfinałowej (Izolbet Basket Gostynin, Emeryci Płock, Greens Słupno oraz Jajka na Boczku Płock) – walczą o miejsca 5-8.

Szczegółowy harmonogram gier przedstawia się następująco:
godz. 12.00 – Alpha Team Płock vs Medyk Płock
godz. 13.30 – Jajka na Boczku Płock vs Emeryci Płock
godz. 15.00 – Izolbet Basket Gostynin vs Greens Słupno
godz. 16.30 – ZK Basket Płock vs Kasztelanka Sierpc

Mecze półfinałowe zarówno w części 5-8 jak i 1-4 prowadzić będzie para, którą mieliśmy już okazję gościć na naszych parkietach, Panowie Jakub Pietrzak i Mariusz Pietrzak.

Bez zmian jeżeli chodzi o miejsce rozgrywania spotkań, a więc widzimy się na Hali Sportowej Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w Płocku przy ulicy Korczaka 10 (Borowiczki).

W streamingu internetowym będzie można obejrzeć mecze z godziny 15.00 oraz 16.30 tj. spotkanie Izolbet Basket Gostynin vs Greens Słupno oraz ZK Basket Płock vs Kasztelanka Sierpc. Początek transmisji planowany jest na godzinę 14.45.

%d bloggers like this: