Obiad już zrobiony? Rosołek na weekend ugotowany? W takim razie można się szykować na niedzielę na ZGB! 🙂

Przed nami czwarta ostatnia w tym roku kolejka, ( ale ten czas leci ) ZetGieBe Basket Ligi, a w niej same ciekawe rzeczy. Jeśli dwa tygodnie temu było kilka naprawdę interesujących meczy to w tym tygodniu będą same kremówki do oglądania 😉 Na dzieńdobry zawitamy na hali Białe Kruki i Greens Słupno. Jeśli dobrze widzę to są dwa zespoły bez zwycięstwa i wiadomo… Ten kto przegra… Białe Kruki starajcie się, bo musicie w końcu coś wygrać. Odnoszę wrażenie, że oba zespoły powinny w niedzielę gryźć parkiet aby odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze i ja mam nadzieję, że tak będzie.

Na drugie spotkanie szczególnie zapraszamy, ponieważ będzie to powtórka z ubiegłorocznego finału, czyli Z.K. Basket vs Alpha Team. Będzie to mecz „cream de la cream” ewentualnie „must see” i będzie bardzo przypominało NBA Christmas Day bo to dwa najmocniejsze zespoły w lidze, dwa zespoły jeszcze bez porażki i sami kozacy w składach obu drużyn 😉 Ale powtórka finału będzie na pewno nieco inna niż rok temu. Alpha Team został mocno osłabiony już na starcie sezonu a dodatkowo kontuzji doznał pierwszy zmiennik Piotra Nowakowskiego i Łukasza Swat – Damian Dubielak, a jeśli dobrze wróble ćwierkają to w pojedynku z Z.K. Basket nie będzie Piotra jak i również Miłosza Bieńkowskiego. Alpha będzie miała przed sobą bardzo ciężkie zadanie, aby powtórzyć wynik z 23-go maja. Będzie trudno ale może w końcu Łukasz Swat zdobędzie swoje upragnione Triple Double i poprowadzi na gazeli drużynę do zwycięstwa… Powodzenia!

Trzeci mecz to Salos – Medyk. No cóż, nie spodziewałbym się większej sensacji, ale chłopaki z Salosu mogą napsuć dużo krwi Medykowi jeśli tylko nie podejdą do tego spotkania wystraszeni i spróbują zagrać jak w ostatnim meczu z Białymi Krukami. Panowie skupcie się i wszystko jest możliwe, sami o tym wiecie. Ja na pewno chciałbym byś świadkiem takiej sensacji 😉

Czwarte spotkanie to Kasztelanka Sierpc i Emeryci. Zadanie dla Emerytów to: powstrzymać Mariusza Czajkowskiego przed czymkolwiek co chciałby zrobić z piłką, poszturchać łokciami pod koszem Konrada Kowalskiego i nie pozwolić biegac do kontry Damianowi Mielczarkowi i recepta na wygraną gotowa… 😉 Można? Czy można, to zobaczymy w niedzielę 😉 A na piąte ostatnie spotkanie zapraszamy najbardziej. Juniorzy z Płocka będą grać z bardzo silnym Izolbetem Gostynin. Młodym chłopakom należy się wsparcie z trybun bo jeszcze nie zrobili takiej niespodzianki jak Salos tydzień temu, a może powinni… Jak widzicie jest kilka zmian w harmonogramie a przedstawia się on następująco:

godz. 11:00 Białe Kruki – Greens Słupno

godz. 12:30 Alpha Team – Z.K. Basket

godz. 14:00 Salos Płock – Medyk

godz. 15:30 Kasztelanka Sierpc – Emeryci

godz. 17:00 Izolbet Basket Gostynin– Juniorzy Płock

Tym razem Czarni Płock liżą rany po meczu z Kasztelanką i będą pauzować kolejkę.

Wszystkie mecze rozgrywane będą w hali sportowej Gimnazjum KK Baczyńskiego w Słupnie przy ulicy Kościelnej 16, a skład sędziowski będą reprezentować sędziowie WOZKosz: Ireneusz Jasiński, Natalia Kubiak, Karolina Wilamowska i Krzysztof Skrzyński.

Z ogromną przyjemnością musimy również poinformować, że nasze mecze będą transmitowane na żywo w internetach jutubach, tłitterach, vinach i instagramach, oczywiście wszystkie spotkania będzie można w późniejszym terminie obejrzeć na naszej stronie internetowej. Zawsze serdecznie wszystkich zapraszamy na trybuny hali w Słupnie, u nas nigdy nie wiadomo co się wydarzy.

W bonusiku zdjęcie strusia pędziwiatra i do zobaczenia ! Pozdro i Piona !

eM.

P.S.

Tak się rozpisałem, że teraz muszę pić zimną herbatę. I BTW rosołek wyszedł pyszny ! hehe 😉

%d bloggers like this: