Hej,hej to ZGB!

Zakwasy po pierwszej kolejce chyba już wam minęły? Jeśli tak, to zaczynamy drugą kolejkę ZetGieBe Basket Ligi w rundzie zasadniczej. Zdaje się, że w każdym spotkaniu jest jakiś faworyt ale miejmy nadzieję, że obejrzymy przynajmniej kilka emocjonujących spotkań do samego końca.

Zgodnie z terminarzem kolejka spotkań zostanie rozegrana w niedzielę 22.11.2015 . Oczywiście na wniosek grających drużyn jest kilka małych zmian w harmonogramie a przedstawia się on następująco:

godz. 11:00 Kasztelanka Sierpc – Juniorzy Płock

godz. 12:30 Izolbet Basket Gostynin – Greens Słupno

godz. 14:00 Białe Kruki – Medyk

godz. 15:30 Z.K. Basket – Salos Płock

godz. 17:00 Alpha Team – Czarni

W tej kolejce pauzuje zespół Emerytów – Przyda im się odpoczynek, w końcu mocno nabiegali się w wygranym meczu z Białymi Krukami 😉

Wszystkie mecze rozgrywane będą w hali sportowej Gimnazjum KK Baczyńskiego w Słupnie przy ulicy Kościelnej 16, a skład sędziowski będą reprezentować sędziowie WOZKosz: Ireneusz Jasiński, Natalia Kubiak, Karolina Wilamowska i Krzysztof Skrzyński.

Z ogromną przyjemnością musimy również poinformować, że nasze mecze będą transmitowane na żywo, oczywiście wszystkie spotkania będzie można w późniejszym terminie obejrzeć na naszej stronie internetowej. Jak zawsze serdecznie wszystkich zapraszamy na trybuny hali w Słupnie, u nas nigdy nie wiadomo co się wydarzy 😉

%d bloggers like this: