Cześć! Czy wiecie że przed nami już trzecia kolejka ZetGieBe Basket Ligi ? W porównaniu do ostatniej kolejki zapowiadają się same ciekawe mecze więc warto być z nami w najbliższą niedzielę. Jest kilka zmian w terminarzu o których za chwilę. Na dzień dobry aktualny mistrz ligi Alpha Team zmierzy się z Izolbet Basket Gostyninem, nie to żebym spodziewał się niespodzianki… ale z osłabioną Alphą i odbudowanym Izolbetem wszystko jest możliwe…

W drugim meczu Z.K. Basket będzie potwierdzał swoją wartość z Emerytami, którzy mogą i potrafią wygrać  z każdym w tej lidze. Zobaczymy co z tego będzie, na pewno będzie dużo emocji. Trzeci mecz to pojedynek zespołów bez zwycięstwa, czyli Białe Kruki i Salos. Ten kto przegra to spotkanie… może okazać się najsłabszym zespołem. Życzymy powodzenia obu zespołom! I ostatni mecz w kolejce to dwie rewelacje naszej ligi – Czarni Płock i Kasztelanka Sierpc. Po ostatnich kłopotach Alphy z Czarnymi trzymam kciuki aby Kasztelanka w pojedynku z nimi równie mocno napociła się na parkiecie.

Zgodnie z terminarzem kolejka spotkań zostanie rozegrana w niedzielę 06.12.2015 . Oczywiście na wniosek grających drużyn jest kilka małych zmian w harmonogramie a przedstawia się on następująco:

godz. 11:00 Alpha Team – Izolbet Basket Gostynin

godz. 12:30 Emeryci Płock – Z.K. Basket

godz. 14:00 Białe Kruki – Salos Płock

godz. 15:30 Czarni Płock – Kasztelanka Sierpc

Spotkanie Juniorów Płock z Medykiem zostanie rozegrane w najbliższym tygodniu o czym was niezwłocznie powiadomimy. W tej kolejce planowo pauzuje zespół Greens Słupno.

Wszystkie mecze rozgrywane będą w hali sportowej Gimnazjum KK Baczyńskiego w Słupnie przy ulicy Kościelnej 16, a skład sędziowski będą reprezentować sędziowie WOZKosz: Ireneusz Jasiński i Natalia Kubiak.

Informujemy, że oczywiście i jak zawsze nasze mecze będą transmitowane na żywo, wszystkie spotkania będzie można w późniejszym terminie obejrzeć na naszej stronie internetowej. Jak zawsze serdecznie wszystkich zapraszamy na trybuny hali w Słupnie, bo u nas nigdy nie wiadomo co się wydarzy ?

Dodatkowo szukajcie nas na Instagramie, tam naprawdę dużo się dzieje. I mamy nadzieję że po kolejce uda się coś zmontować na Vinie 😉 Twitter również żyje, tak więc szukajcie nas #zetgiebe.

Pozdro i powodzenia!

eM

%d bloggers like this: