Cześć!!! To już piątek przed niedzielą, w której mamy szóstą już kolejkę ZeGieBe Basket Ligi i czuję że będzie to bardzo dobra kolejka. Zaczynamy standardowo o godzinie 10:00 i na początku będziemy mogli zobaczyć spotkanie Medyka z Juniorami. Czy wiecie, że Medyk ma na półmetku ligi tylko jedno zwycięstwo i trzy porażki na koncie?! Dla mnie taki bilans Medyka w tabeli to szok!!! Warto zobaczyć czy Medycy pozbierali się po ostatniej porażce z Greens i czy będą w stanie nawiązać walkę z Juniorami… 😉 Może znowu będzie niespodzianka… Maciek wracaj do składu Medyka to może wygracie 😉

Następnie o 11:30 szczególnie zapraszamy wszystkich na trybuny hali sportowej w Słupnie, ponieważ zmierzą się dwa zespoły które w tej edycji ZetGieBe Basket Ligi nie doznały jeszcze porażki. A to szlagierowe spotkanie odbędzie pomiędzy wciąż jeszcze aktualnym mistrzem ligi – Alpha Team a Iskrą. Czy zlepek zawodników jakim jest Iskra będzie w stanie pokonać mistrza…. Iskra do tej pory może nie miała bardzo wymagających przeciwników, jednak nie umniejszałbym 4 wygranych w połowie sezonu. Dla przykładu tak dobry zespół jak Medyk ma tylko jedną… W każdym razie na parkiecie będzie gorąco i posypią się iskry.

O godzinie 13:00 zobaczymy pojedynek Z.K Basket i Salosu. Zobaczymy czy Salos choć trochę postara się zagrać w obronie, czy będzie miał chęć powalczyć w ataku i zamęczyć grających w szóstkę zawodników Z.K. Jeśli nie podejdą do tego spotkania jak przed dwoma tygodniami z Alphą to może być mecz miły dla oka. Ja czekam na pierwszą porażkę Z.K. w sezonie zasadniczym , a najlepiej z Salosem 🙂 (Wiadomo, że Z.K. od zawsze jest mistrzem sezonu zasadniczego a i tak #2rundamax)

Ostatnie tego dnia spotkanie może okazać się wisienką na torcie, bo zobaczymy odbudowany zespół Greensów z dołującymi ostatnio Emerytami. Nie powiem, Greensi ostatnio wszystkich mocno zaskoczyli pokonując Medyk i to w jakim stylu! Emerytom natomiast w tym sezonie nie idzie najlepiej bo okupują ostatnie miejsce w tabeli z bilansem 0:4 – to też mały szok! Więc jeśli Emeryci mają się odbić od dna to tylko w tę niedzielę. Musimy to zobaczyć ! #GoGreens #GoEmeryci.

W tej kolejce pauzuje zespół Kasztelanki Sierpc.

Harmonogram VI kolejki przedstawia się następująco:

10:00 Juniorzy – Medyk

11:30 Iskra – Alpha Team

13:00 Z.K. – Salos

14:30 Emeryci – Greens Słupno

Mecze VI kolejki poprowadzą sędziowie WOZKosz. Natalia Kubiak i Ireneusz Jasiński.

Pozdrawiamy, zapraszamy i czekamy na was na trybunach!

%d bloggers like this: