Hejże! W najbliższą niedzielę startujemy o godzinie 11:00 z VII kolejką ZetGieBe Basket Ligi. Wszystkich mieszkańców Słupna i nie tylko zapraszamy serdecznie na trybuny! Na pewno będzie ciekawie ponieważ już w pierwszym meczu zobaczymy spotkanie niepokonanych (prawie) 😉 dotąd drużyn, czyli Z.K Basket i Medyka. Jak wiadomo Medyk niefortunnie przegrał po dogrywce w ubiegłej kolejce z Kasztelanką Sierpc, była to pierwsza porażka medyków w obecnym sezonie ZetGieBe Basket Ligi. W każdym razie, pierwsze spotkanie zapowiada się arcyciekawie i warto być na hali w Słupnie żeby obejrzeć to spotkanie. To by było na tyle zapowiedzi VII kolejki, jeśli chcecie wiedzieć więcej, to naprawdę wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na trybuny hali w Słupnie bo naprawdę  potrzebujemy wielu kibiców.

Pełny harmonogram VII kolejki przedstawia się następująco:

godz. 11:00 Medyk – Z.K Basket Płock

godz. 12:30 Kasztelanka Sierpc – Białe Kruki

godz. 14:00 Salos Płock – Emeryci

godz. 15:30 Greens Słupno – Czarni

godz. 17:00 Alpha Team – Juniorzy

W VII kolejce pauzuje zespół Izolbetu Basket Gostynin.

Wszystkim zespołom życzymy powodzenia a zawodnikom Triple Double.

ZetGieBe Ligę możecie oglądać w hali sportowej Gimnazjum KK Baczyńskiego w Słupnie przy ulicy Kościelnej 16, a skład sędziowski będą reprezentować sędziowie WOZKosz: Karolina Wilamowska i Krzysztof Skrzyński.

Z ogromną przyjemnością musimy również poinformować, że nasze mecze będą transmitowane na żywo w internetach jutubach, tłitterach, vinach i instagramach, oczywiście wszystkie spotkania będzie można w późniejszym terminie obejrzeć na naszej stronie internetowej.

 

 

%d bloggers like this: