Hej, cześć. Musimy lecieć szybko z zapowiedzią OSTATNIEJ XI kolejki ZetGieBe Basket Ligi. Niesamowicie leci ten czas i wielkimi krokami zbliżamy się do fazy Play-Off naszej ligi. Przed nami ostatnie mecze, które jeszcze mogą bardzo mocno zmienić układ w końcowej tabeli. Na podsumowanie X kolejki musicie poczekać do jutra, będzie tam kilka słodko gorzkich słów do nas wszystkich. Ale z tym poczekajmy do jutra.

Przed nami arcyciekawe mecze a o godzinie 11:00 na otwarciu kolejki spotkają się Białe Kruki i Alpha Team. No cóż, Alpha po wygranym meczu z niepokonaną do tej pory Kasztelanką Sierpc wystąpi prawdopodobnie w drugim garniturze i mimo tego nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Białych Kruków. Maciek nie wychodź na boisko Alpha Team mówi że nie rzucisz nawet 4 punktów 😉 Wracając do pokonanej po raz pierwszy przed tygodniem Kasztelanki rozegra ona mega ważny mecz dla końcowego układu w tabeli z Z.K. Basket. Na to niewątpliwie szlagierowe spotkanie zapraszamy o godzinie 17:00 być może zespół Z.K. Basket dozna pierwszej porażki w sezonie. Jeśli oba zespoły podejdą do spotkania odpowiednio skoncentrowane to możemy liczyć na emocjonujące spotkanie do ostatniej sekundy. Zapraszamy na to spotkanie szególnie gorąco.

Wcześniej o godzinie 12:30 będziemy mogli zobaczyć równie zacięte spotkanie pomiędzy Juniorami a Greens Słupno. Oba zespoły mają po jednym zwycięstwie i myślę, że żaden z nich nie będzie chciał pozostać w ogonie ligowej tabeli. O godznie 14:00 zobaczymy nie mniej ciekawe spotkanie pomiędzy Izolbetem Basket Gostynin a Czarnymi. Jeśli tylko Czarni spięli by się na będący w gazie Gostynin to kto wie… W poprzedniej kolejce Czarni o mały włos odrobiliby 30 punktową stratę do rewelacyjnie grających Emerytów i wygraliby niespodziewanie cały mecz, zabrakło dosłownie dwóch minut i była by spora niespodzianka!

Wspomniani przed chwilą Emeryci będą podejmować Medyk. Na ten mecz zapraszamy o 15:30. Będzie to smaczna przekąska przed głównym daniem 🙂 Jeśli Jacek Markowski z Emerytów utrzyma formę strzelecką sprzed dwóch tygodni to nie wróżę jasnej przyszłości dla nikogo, nawet dla Medyka. Medycy strzeżcie się Emerytów bo ostatnio są bardzo mocni!

Harmonogram gier X kolejki przedstawia się następująco:

godz. 11:00 Białe Kruki – Alpha Team

godz. 12:30 Juniorzy – Greens Słupno

godz. 14:00 Izolbet Basket Gostynin – Czarni

godz. 15:30 Medyk – Emeryci

godz. 17:00 Z.K. Basket – Kasztelanka Sierpc

W tej kolejce pauzuje zespół Salosu.

Wszystkie mecze rozgrywane będą w hali sportowej Gimnazjum KK Baczyńskiego w Słupnie przy ulicy Kościelnej 16, a skład sędziowski będą reprezentować sędziowie WOZKosz: Natalia Kubiak i Krzystof Skrzyński

Z ogromną przyjemnością musimy również poinformować, że nasze mecze będą transmitowane na żywo w internetach jutubach, tłitterach, vinach i instagramach, oczywiście wszystkie spotkania będzie można w późniejszym terminie obejrzeć na naszej stronie internetowej www.zetgiebe.pl

Powodzenia !

%d bloggers like this: