Odpoczęli?? To dobrze!!

W tą niedzielę lecimy z IV Rundą ZetGieBe 3X3 SUMMER LEAGUE 2018.
Trochę czasu minęło od ostatniej kolejki dlatego nie będziemy jej opisywać, każdy już zapomniał i szykuje formę się na najbliższy weekend. W międzyczasie pobawiliśmy się na AUDIORIVER i POLISH HIP-HOP, które pod względem liczb zrobiły furorę. Pogoda na imprezach dopisała – mam nadzieję że i nam dopisze 🙂

W ostatnim raporcie wspomniałem o przysłowiu. Tak też się stało, pożyliśmy i zobaczyliśmy. Udało się nawiązać współpracę z firmą DECATHLON Płock. Zaopatrzyła nas w niezbędny sprzęt do rozgrywania turniejów 3X3. Obdarowała nas w narzutki (koszulki) oraz piłki. Chciałbym napisać kilka słów właśnie o piłce TARMAK B7000, którą to mieliśmy okazję testować i którą będziemy grać do samego końca ligi. Wiadome było że jest to najwyższy dostępny  model z DECATHLONU z certyfikatem FIBA. Mimo wszystko znając inne marki piłek osobiście patrzyłem na nią z przymrużeniem oka. No i byłem w błędzie. Nie słyszałem o żadnych negatywnych głosach od zawodników na temat piłki, co więcej – były pozytywne komentarze. Bardzo się zaskoczyliśmy.

Piłka jest na tyle dobra że postanowili ją opisać na www.gwiazdybasketu.pl (bardzo szczegółowy opis) a zakupić możemy ją w sklepie stacjonarnym oraz na stronie DECATHLONU (cena 129zł. za taką gałę to uważam że jest to bardzo dobra cena, na pewno była by na najwyższym miejscu lub jednym z najwyższych miejsc, rozpatrując piłki: cena do jakości). Na stronie znajdziemy dużo fajnego sprzętu do kosza w bardzo dobrych cenach dlatego polecamy do zapoznania się z asortymentem. Coś czujemy że to nie będzie jedna wspólna przygoda DECATHLONU z ZetGieBe Płock. Zapomniał bym… mega sprawdziły się leżaczki DECATHLONU dzięki którym jedni mogli się opalać a drudzy odpoczywać w cieniu.

Wracając do  ZetGieBe 3X3 SUMMER LEAGUE 2018 Widzimy się w niedzielę 12.08.2018r. o 13:00 (kategoria OPEN) tam gdzie zawsze – to jest na Orliku w Borowiczkach. Kategoria JUNIOR (jeśli zbiorą się drużyny) startuje o godzinie 10:00. Zasady i warunki uczestnictwa bez zmian. Można już rejestrować zespoły tutaj, osoby które nie mają drużyn a chcą zagrać rejestrują się jako wolny agent tutaj. Jeśli ktoś pierwszy raz wchodzi na naszą stronę i nie wie co to za liga, to krótki opis znajduje się tutaj.

Statystyki wiszą już na stronie, rywalizacja w tym roku jest mocno zacięta, co tylko nas cieszy.
W „trójkach” oraz „MVP” też zaczyna robić się ciasno w czołówce.
Są to dobre wiadomości.

Czekamy na zgłoszenia.
Coś czujemy że w tą niedziele będzie najwięcej drużyn 🙂
Pozdrawiamy – ZeGieBe.

%d bloggers like this: