Jest nam niezmiernie miło przedstawić naszego nowego partnera – Kino HELIOS Płock!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 42 kinami, posiadającymi łącznie 233 ekrany i ponad 47 tys. miejsc. Sieć kin Helios jest w 100% scyfryzowana.

Kino Helios znajduje się w Galerii Wisła w Płocku posiada 5 klimatyzowanych sal, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i do projekcji, a także ekrany perełkowe Harkness.
W komfortowych fotelach zamontowanych w kinie Helios jednocześnie może zasiąść ponad 1000 widzów.
Dodatkowo w 3 salach jest zamontowana najnowocześniejsza na świecie technologia Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym.

W repertuarze kina, poza filmami 3D, znajdą się największe filmowe hity i polskie produkcje.

Kino Helios to również idealne miejsce do przeprowadzania nietypowych akcji marketingowych. Oferta Kina Helios skierowana jest do dużych i średnich przedsiębiorstw pragnących skutecznie i w atrakcyjny sposób dotrzeć do swoich klientów poprzez działania BTL. Ze względu na niskie koszty jest to również bardzo atrakcyjna oferta dla mniejszych, lokalnych firm pragnących przedstawić swoje produkty i usługi.

Dzięki współpracy między Stowarzyszeniem ZetGieBe a Kinem HELIOS będziemy mogli uświetnić naszą ZetGieBe Basket Ligę nagrodami dla zawodników którzy będą się wyróżniać w każdym spotkaniu fazy Play-Off.

 

Serdecznie witamy nowego Partnera Stowarzyszenia ZetGieBe oraz mamy nadzieję na owocną współpracę!

Zarząd Stowarzyszenia ZetGieBe.

%d bloggers like this: