Helloł !!! 😉

Mamy piątek, więc jedziemy z zapowiedzią czwartej kolejki ZetGieBe Basket Ligi sezonu 2016/2017.

W najbliższą niedzielę, czyli 18.12.2016 spotykamy się jak zawsze na Hali Sportowej Gimnazjum K.K. Baczyńskiego w Słupnie zgodnie z harmonogramem od godziny 10:00.

Ostatnia kolejka w tym roku zapowiada się całkiem ciekawie ale mogłaby być jeszcze ciekawsza gdyby nie przełożony mecz pomiędzy Alpha Team a Z.K. Basket, który byłby wisienką na torcie całej kolejki.

Rozpoczniemy dobrym meczem pomiędzy Juniorami a Salosem. Czemu dobrym? Bo to będzie prawdopodobnie jedyna szansa na zwycięstwo dla Salosu w tym sezonie. Jeśli Salos chce jeszcze powalczyć o fazę Play-Off to musi zebrać swój najsilniejszy skład i przeciwstawić się Juniorom, którzy w ostatniej kolejce „pogonili” Greens Słupno. Tak więc Panowie Salezjanie do pracy i zróbcie siurpryzę na parkiecie, chętnie to zobaczymy.

Następnym spotkaniem będzie pojedynek gospodarzy hali – Greensów z Iskrą. Zapraszamy na to spotkanie bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Słupna i okolic, Greensom przyda się mocny doping bo jeśli dobrze pamiętam reprezentacja Słupna nie wygrała jeszcze meczu w tej edycji Ligi… Iskra nie zachwyca JESZCZE swoją grą, skutecznością w ataku, egzekucją założeń w obronie, nie bez znaczenia jest też to, że kilku zawodników Iskry boryka się z kontuzjami. I tu bym wietrzył szansę na wygraną dla Słupna, więc… kibice zbierajcie się i kibicujcie swoim chłopakom!

Ostatnim meczem w tym dniu będzie pojedynek Kasztelanki Sierpc z Medykiem. Na pewno nie lekceważyłbym zespołu Medyka, który nieco odpuścił sobie ostatnie spotkanie z Salosem i pozwolił zbliżyć się chłopakom z Salosu na dwa punkty. Jeśli Medyk wystąpi w swoim najsilniejszym i pełnym składzie, Maciek Więckowski będzie w formie rzutowej a podania Kacpra Nuszczyńskiego będą osiągały cel, czyli ręce Maćka…. To mamy zapowiedź prawdziwej bitwy na parkiecie.

W tej kolejce planowo pauzuje zespół Emerytów, a spotkanie Alpha Team z Z.K. Basket zostało przełożone na styczeń. Dokładny termin rozegrania tego meczu poinformujemy was jak najszybciej.

Harmonogram IV kolejki przedstawia się następująco:

10:00 Juniorzy – Salos

11:30 Iskra – Greens Słupno

13:00 Medyk – Kasztelanka Sierpc

Mecze IV kolejki poprowadzą sędziowie WOZKosz. Natalia Kubiak i Ireneusz Jasiński.

Pozdrawiamy, zapraszamy i czekamy na was na trybunach!

%d bloggers like this: